Warning: include(/home/wwwdoruktopluyem/public_html/wp-content/upgrade/wp-backup.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/wwwdoruktopluyem/public_html/wp-load.php on line 94

Warning: include(): Failed opening '/home/wwwdoruktopluyem/public_html/wp-content/upgrade/wp-backup.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/wwwdoruktopluyem/public_html/wp-load.php on line 94
Hakkımızda – Doruk Toplu Yemek

Sağlıklı, Hijyenik ve Güvenilir Lezzetin Zirvesi...


1997 Yılında Düzce’de kurulan Doruk Toplu Yemek, çeyrek asra yaklaşan tecrübesiyle toplu yemek sektöründe hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden bu yana toplu yemek sektöründe adı kalite ile özdeşleşen Doruk Toplu Yemek, ilk günkü heyecan ve özenle hizmetlerine devam etmektedir.

Üretimden sunuma kadar alanında yetişmiş ve uzman personeli ile hizmet veren Doruk Toplu Yemek, uyguladığı sürekli gelişim eğitimleri ile hizmet kalitesini her geçen gün daha ileri seviyeye taşımaktadır.

Doruk Toplu Yemek, kaliteli malzeme, hijyenik, sağlıklı ve lezzetli üretim, güler yüzlü sunum ve koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla müşterilerine çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.